Єдина Країна! Единая Страна!
Радиокухня: Блюдо дня
Сделай карьеру в компании ТАВР!

Мовлення на території Криму

09 Апрель 2014

Радіостанції групи «ТАВР Медіа» тимчасово припиняють своє мовлення на території Криму.

Таку заяву сьогодні оприлюднило керівництво компанії у зв'язку з виникненням юридичних та технічних проблем забезпечення FM-трансляцій на території півострова.

Віталій Дроздов, генеральний продюсер радіогрупи «ТАВР Медіа»: «Сьогодні ми не говоримо про відхід компанії з кримського ринку, - скоріше це позиція вичікування слушного часу, щоб перезавантажити мовлення на кримських хвилях. Переконані, що ситуація на півострові найближчим часом стабілізується, і невдовзі ми знову підніматимемо питання ефірного мовлення для наших кримських слухачів».

Однак, частина аудиторії слухала всі шість радіостанцій групи через мережу Інтернет, продовжить робити це і зараз. Ефіри всіх без виключення радіостанцій "ТАВР Медіа" як і раніше, доступні на офіційних сайтах кожної з радіостанцій.

Лариса Сірик, комерційний директор радіогрупи «ТАВР Медіа»: «Насамперед ми керуємося інтересами наших клієнтів, перед якими звітуємо за повноту наданих рекламних послуг. Так, сьогодні рекламодавці не можуть розраховувати на слухачів в Криму, але це, фактично, ніяк не відобразиться на рекламних кампаніях, за винятком, хіба-що локальних. Сумарно аудиторія наших радіостанцій зменшилась менше, ніж на 5%. Такі дані наводить компанія GFK. Так що наразі радіобренди групи «ТАВР Медіа» продовжують залишатися рекламними каналами з найбільшим аудиторним охопленням української аудиторії . Більше того, для таких радіостанцій як KISS Fm та Радіо ROKS слухання через Інтернет є постійною практикою серед слухачів. Саме тому говорити про втрату аудиторії взагалі не актуально.».

Враховуючи усе вищесказане, найпотужніша радіо-група України "ТАВР Медіа" не планує будь-яких змін у розцінках на мережеву рекламу.
Ігор Чернишов, директор компанії "ТАВР-Медіа: " Жодні коливання ринку, наприклад сезонні не впливали на зміни у прайс-листі, а також зміна карти покриття, а саме її розширення не впливала на зростання цін. Незважаючи на постійне нарощування мереж та додавання мовлення у нових містах, рекламні розцінки залишались для клієнтів єдиними і незмінними. ".

Саме тому у "ТАВР-Медіа" впевнені, що усі нинішні коливання ринкової ситуації пройдуть максимально безболісно в першу чергу для рекламодавців та партнерів компанії.

Адрес:
ул. Хвойки 15/15
04655, г. Киев
Украина